04.02.2025, 19:00

Маркарова прокоментувала заяву Келлога щодо виборів в Україні

Пані посол України в США Оксана Маркарова заявила, що з українською стороною у США наразі не обговорювали необхідність проведення виборів до кінця 2025 року. Також вона зазначила, що Україна готова і надалі пояснювати, чому проведення виборів під час війни неможливо реалізувати.

«Україна та Америка — вільні країни. Кожен може говорити свої думки. Якщо це питання буде порушуватись, ми безумовно готові до цього обговорення, як це робили і раніше. Ми будемо дуже раді, якщо в Україні відбудуться вибори, бо це означатиме, що ми перемогли в цій війні», — говорить Маркарова.

Додамо, раніше спецпредставник американського президента Трампа з питань України та Росії Кіт Келлог заявив, що за умови досягнення угоди про припинення вогню з Росією найближчими місяцями, США хочуть, щоб Україна провела президентські та парламентські вибори до кінця року.

Джерело: Суспільне

47 views
Розгорнути більше...