07.12.2023, 06:45

Будівлю Романівської жіночої гімназії в Керчі припинили «ремонтувати»

Контракт розірвано, АТ «Баварський дім» більше не підрядник. Тим, хто сподівався, що до гімназії повернуться колись за парти діти, у техзавданні було визначено пристосування будівлі під музей військової історії.

Від так званого Мінкульту прокоментували, що розірвали контракт в односторонньому порядку, оскільки підрядник не виконав у термін ухвалені він зобов’язання. А саме: вікна, двері, флюгер мали бути відреставровані до 30 травня цього року, ліфт встановлений до 30 липня, а зовнішнє електропостачання, водопостачання та водовідведення обладнано не пізніше 30 серпня.

Замовник вимагає повернути аванс у розмірі 72,3 мільйона. За попередньою інформацією з боку робітників, заборгованість перед ними зарплати становить понад 5 мільйонів.

Схоже, що вбита будівля, яка встояла під час війни, розпадається від «благоустрою».

Тут слід зазначити, що перший контракт на відновлення Романівської гімназії було підписано ще у жовтні 2020 року. На це виділили 408 мільйонів рублів. Потім ціни підросли і суму контракту збільшили до 440 млн рублів. А потім ще збільшили до 527 млн.

На думку окупаційної влади все йшло добре. Більше того, в номінації «За досягнення у сфері будівництва» – Шадієв Азамат Султанович – заступник генерального директора АТ “Баварський дім” отримав золотого грифона, фото будівельника вмістили на міську дошку пошани у березні 2021 року.

208 views
Розгорнути більше...