01.02.2024, 11:48

Туреччина застосовує санкції проти суден РФ

Зустріч Абдулькадіра Уралоглу з Олександром Кубраковим. Фото: Міністерство транспорту та інфраструктури Туреччини

31 січня у Стамбулі відбулася двостороння зустріч міністра Абдулькадіра Уралоглу з віцепрем’єр-міністром з відновлення України Олександром Кубраковим. Деталі зустрічі по її завершенню оприлюднив Укрінформ з посиланням на заяву міністерства транспорту та інфраструктури Туреччини.

Як зазначається у повідомленні, Туреччина, коли має достатньо інформації про судна, що прямують в її порти з Криму, застосовує до них санкції. Зокрема вона повертає їх назад та накладає штрафи.

У міністерстві наголосили на тому, що іноді ускладнює процес ідентифікації суден: «Оскільки кораблі, які йдуть з Криму в Туреччину, вимикають автоматичну систему розпізнавання, ми можемо не знати точно, звідки вони. Я хочу, щоб ви знали, що коли ми це фіксуємо, то також застосовуємо санкції, наприклад, повертаємо їх назад, суворо штрафуємо».

Міністр Уралоглу також підкреслив незмінну позицію Туреччини щодо підтримки суверенітету та територіальної цілісності України.

200 views
Розгорнути більше...