14.07.2024, 21:27

У Севастополі учасники російської агресії вчать дітей першої допомоги

За даними так званих ЗМІ, окупантам було замало знань, викладених у шкільних підручниках, тож на базі одного з так званих волонтерських рухів у Севастополі стартував проєкт «Діти. Перша допомога». Там бійці «СВО» проводять для дітей заняття з надання першої допомоги.

Як раніше повідомляв Голос Криму, після шкоди, завданої роботою російської ППО на пляжі Учкуївка, у Севастополі стартували курси надання першої допомоги пораненим.

Тепер «з’явилася потреба навчати дітей»: у деяких випадках це батьки хочуть, аби їхня дитина навчилася, однак є й ініціативні діти.

Наразі курси викладають для груп 14-18 років, однак згодом набиратимуть дітей від 8 до 13 років. Окрім теорії підлітки, до прикладу, матимуть ще два заняття на полігоні.

196 views
Розгорнути більше...