05.10.2024, 20:32

Дефіцит медиків у Криму окупанти хочуть вирішити будівництвом житла

У тимчасово окупованому Криму росіяни запропонували компенсувати приїжджим медикам вартість будівництва будинку. Відповідний законопроєкт готується для внесення до окупаційного кримського парламенту, розповіла так звана депутатка Ганна Рубель.

«Є випадки, коли приїжджі медики отримують земельні ділянки безоплатно та розпочинають будівництво житлового будинку. Але вони не мають можливості використовувати ці кошти на погашення іпотеки, взятої під будівництво будинку. Зважаючи на те, що наш комітет зайнявся розробкою цього законопроєкту», — пояснила вона.

За словами Рубель, забезпеченість медичними кадрами нібито становить понад 90%, а молодшим медичним персоналом – понад 94%.

Водночас окупанти визнають, що у Криму гострий дефіцит лікарів. Потрібні анестезіологи, реаніматологи, психіатри, неврологи, онкологи, урологи та деякі вузькі фахівці до районних лікарень.

209 views
Розгорнути більше...