30.03.2024, 17:47

Окупанти поширюють фейки про завербованих до вчинення терактів підлітків

У підконтрольних РФ ЗМІ почали поширювати інформацію, що у Криму нібито почастішали випадки вербування підлітків для вчинення терактів.

Так званий відділ інформації та громадських зв’язків Криму повідомляє про нібито неодноразове фіксування таких випадків, і закликає дітей відмовлятися від такого «легкого заробітку».

Окупанти списують такі «наявні» випадки на складність переживання підліткового віку, коли «у дітей важкий період, немає грошей навіть запросити дівчину на каву», тож вони начебто погоджуються працювати на українські спецслужби.

Центр національного спротиву спростовує дану інформацію. Як вказується у повідомленні, у рамках проведення інформаційної операції з метою дискредитації українського підпілля, росіяни поширюють фейкові листування з підлітками, яких нібито вербували партизани для організації теракту у школах Криму.

«Таким чином ворог планує перекласти відповідальність на українців за масову страту росіян у Москві. Можемо констатувати, що кремлівський режим використовує смерть лише для поширення ненависті та ще більших смертей», – зазначає ЦНС

258 views
Розгорнути більше...