02.04.2026, 13:21

У центрі окупованого Сімферополя відкрили пропагандистський мультимедійний «історичний парк "Росія – моя історія"»

Посеред тимчасово окупованого Сімферополя окупанти встановили мультимедійний, як вони називають, історичний парк «Росія – моя історія». Про це у своєму телеграм-каналі повідомив колаборант, так званий голова Криму Серґєй Аксьонов.

Пропагандистський мультимедійний «історичний парк "Росія – моя історія"». Фото: ТГ-канал Аксьонова


За словами зрадника, даний мобільний парк поєднує цифрові технології, інтерактивний формат і ознайомлення з професіями.

«Історична частина експозиції побудована у форматі інтерактивної подорожі ключовими епохами тисячолітньої історії Росії. Окрема частина програми – мобільний профорієнтаційний центр "Росія – мої горизонти",, де відвідувачі можуть ознайомитися з сучасними професіями, різними технологіями, які застосовуються на реальних виробництвах, і обладнанням, включаючи фрезерний і токарний верстати, 3D-принтер, навчальний зварювальний апарат», – додав окупант.

Як також наголосив Аксьонов, «знання історії своєї країни відіграє надзвичайно важливу роль у зміцненні почуття національної ідентичності, вихованні глибокої поваги до минулого та усвідомленого ставлення до сьогодення і майбутнього».

Діти всередині мультимедійного «історичного парку "Росія – моя історія"». Фото: ТГ-канал Аксьонова


Раніше «Голос Криму» повідомляв, що у кримському «парламенті» відкрили фотовиставку, де рашисти розповідають про «злочини київського режиму».
Розгорнути більше...