16.05.2024, 10:54

Окупанти в Криму повідомили про запобігання так званому теракту

Згідно з даними, опублікованими в пропагандистських ресурсах, ФСБ у Криму нібито запобігла теракту, де затримано чоловіка і жінку, які «працювали на військову розвідку України й мали намір влаштувати вибух на залізниці».

«ФСБ РФ припинено протиправну діяльність громадянина Росії, 1999 року народження, і його співмешканки, 2000 року народження, які планували за завданням українських спецслужб підрив залізничного полотна в Єдикуйському районі республіки Крим», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що в жовтні 2023 року чоловіка через месенджер нібито «завербував співробітник ГУР МО України». Надалі житель Криму залучив до «виконання завдань українських спецслужб» свою співмешканку. З нею вони нібито фотографували місця проживання військовослужбовців, позицій російських засобів ППО, а також координати об’єктів паливно-енергетичного комплексу в Криму.

Як розповіла так звана спецслужба, у квітні за наданими координатами пара вилучила зі схрону в Севастополі вибуховий пристрій, який намагалися закласти під залізничне полотно біля села Жовтневе.

Наразі фігурантів справи заарештовано, вони буцімто зізналися у скоєному й «активно співпрацюють зі слідством».

216 views
Розгорнути більше...