18.01.2024, 21:59

До кадрового резерву на звільнених територіях подали понад 2,3 тисячі анкет

До кадрового резерву державної служби на деокупованих територіях України, у тому числі у Криму, готові приєднатися 2 331 людина, повідомили у Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

«За останніми даними, до кадрового резерву для державної служби на деокупованих територіях готові приєднатися 2331 особа. З них 2132 – вже зараховано. Серед кандидатів більшість – чоловіки. Вони подали 1329 анкет. Жінки відправили 1002 анкети», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що проєкт зі створення кадрового резерву для деокупованих територій – експериментальний. Він передбачає підвищення кваліфікації людей, які хочуть працювати на ДОТ у державних органах влади та військових адміністраціях.

Джерело: пресслужба Мінреінтеграції

338 views
Розгорнути більше...