06.02.2024, 14:19

Трьох експрацівників СБУ з Криму судитимуть за викрадення та катування кримчанина

Прокуратура автономії скерувала до суду обвинувальний акт щодо стосовно трьох колишніх працівників кримської СБУ. Фігуранти причетні до катування цивільного мешканця Криму, за що їм загрожує до 15 років позбавлення волі.

До окупації півострова у 2014 році обвинувачені обіймали посади співробітників СБУ в АР Крим. Вони перейшли на бік РФ до окупаційного «УФСБ Росії по Республіці Крим і м. Севастополю».

Обвинувачені незаконно провели обшук у магазині кримчанина та без жодного процесуального оформлення ув’язнили потерпілого. Застосовуючи фізичну силу, електричний струм та моральний тиск, вони змусили його зізнатися у зберіганні вибухової речовини.

«Зазначене є воєнним злочином та серйозним порушенням Конвенції про захист цивільного населення під час війни 1949 року. Дії обвинувачених кваліфіковано як державна зрада, а також вчинене за попередньою змовою групою осіб порушення законів та звичаїв війни та порушення недоторканості житла», – наголосили у відомстві.

Джерело: пресслужба Прокуратури АР Крим

280 views
Розгорнути більше...