01.12.2024, 12:06

Делегація з Криму взяла участь у всеросійському з'їзді мусульманок

Підконтрольне російським окупантам «духовне управління мусульман Криму та Севастополя» взяло участь у XIII всеросійському з’їзді жіночих мусульманських організацій, що відбувся у Санкт-Петербурзі.

Учасниці з’їзду мусульманських організацій. Фото з відкритих джерел

 

Від імені «муфтія мусульман Криму» Еміралі Аблаєва та його доньки Зєніфє, що позиціонує себе як «керівник ісламського культурно-просвітницького жіночого центру “Алєм-і-Нісван”», з вітальним словом під час заходу виступила «прес-секретар кримського муфтіяту» Ельвіна Мємєтова.

За її словами, згаданий центр було створено задля того, щоб жінки «як берегині домашнього вогнища та культурної спадщини почувалися впевнено й могли брати активну участь у громадському житті, робили свій внесок у розвиток суспільства».

При цьому Мємєтова наголосила, що як «муфтіят Криму», так і жіночий центр при ньому щомісяця проводять низку заходів, спрямованих на підтримку учасників війни проти України та їхніх родин.

#нам_пишуть

203 views
Розгорнути більше...