03.06.2024, 06:51

До окупованої Феодосії прибуло нове судно росіян

Місцеві канали Феодосії проінформували, що до порту Феодосії зайшов спеціальний корабель ЧФ РФ «Віктор Чероков».

Як повідомив журналіст Андрій Цаплієнко, дане судно призначене для серійних та контрольних випробувань різного торпедного озброєння та засобів гідроакустичного пригнічення.

Також він нагадав, що судно «Віктор Чероков» увійшло до складу Балтійського флоту у 2016 році, але вже у вересні 2017 року було передано на ЧФ. За три роки під час навчань НАТО у Чорному морі судно брало участь у тестуванні російських підводних роботів, які шпигували за іноземними військовими кораблями.

«Дослідницьке судно перебазували з Севастополя до Феодосії, ймовірно, щоб воно стояло якомога далі від контрольованих Україною берегів», – зауважив журналіст.

104 views
Розгорнути більше...