10.04.2026, 08:30

Удар по порому «Славянін» в окупованому Криму ускладнив логістику російських військ

Успішна операція ГУР МО України щодо нейтралізації залізничного порому «Славянін» на ТОТ АР Крим суттєво ускладнила логістику російських військ. Про це у телемарафоні «Єдині новини» заявив речник Військово-морських сил ЗСУ Дмитро Плетенчук, наголошуючи, це вже не перший випадок пошкодження даного порома.

Ураження залізничного порому «Славянін». Фото: ГУР


«Не вперше вже отримує пошкодження. Мінус великий, тому що це великі пороми, які мають велику вантажопідйомність, перевозять залізничні вагони. Наскільки пам'ятаю, свого часу його було знято із міжнародного рейсу... Я думаю, що більше навантаження буде тепер на залізницю, яку вони проклали по окупованих територіях південної України... Тому що все одно постачати треба», – зазначив Плетенчук.

За словами речника, російські війська змушені забезпечувати логістику, зокрема постачання пального для значного авіаційного угруповання, що збільшує навантаження на альтернативні маршрути.

Розгорнути більше...