03.01.2024, 08:22

«Слузі народу» Безгіну загрожує 10 років тюрми за подарунок родичці-єдиноросці квартири у Криму

У 2020 році нардеп Віталій Безгін зробив коштовний презент своїй тітці, фігурантці «Миротворця», переписавши на неї власну частку квартири в Євпаторії. І лише у 2023, після розголосу у ЗМІ, на парламентаря відкрили справу.

Раніше репортери розшукали дані про його тітку – Галину Герасимову, яка отримала паспорт РФ і навіть представляла «Єдину Росію» у так званій кримській Держдумі. Саме їй дісталась частка квартири племінника в Євпаторії.

Після відповідного рішення суду ДБР було зобов’язано розпочати розслідування за фактом «даріння» нардепом у 2020 році квартири в Євпаторії (Крим) депутатці від партії «Єдина Росія» Герасимовій, яка на той момент вже була внесена до бази «Миротворця».

Справу відкрили в листопаді за ч. 2 ст. 110 УК – посягання на територіальну цілісність і недоторканність України повністю представником влади. Санкція цієї статті передбачає від п’яти до десяти років позбавлення волі.

Джерело: СтопКор

203 views
Розгорнути більше...