Заарештували злочинців, що переправляли моряків до окупованого Криму

213

8 червня прикордонники спільно із спецпідрозділом Одеського прикордонного загону та слідчим відділом ГУ Нацполіції в АР Крим та Севастополь заарештували судно «Bospor» (прапор Молдова), яке незаконно переправляло моряків до Криму через закритті пункти пропуску. Про це йдеться на офіційному сайті Державної прикордонної служби України.

У повідомлені зазначається, що спільна міжвідомча група, в рамках кримінального провадження, тривалий час проводила заходи щодо документування та протидії функціонуванню організованої злочинної групи, що займалась незаконним переправленням.

“Як з’ясували правоохоронці, протягом 2015-2017 років порушники, з використанням суден закордонного прямування, здійснювали незаконне переправлення моряків через закриті пункти пропуску на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим. Крім того, було встановлено, що за вказаний період організатори каналу за допомогою зазначеного вище арештованого судна незаконно переправили через кордон майже 100 жителів Одеської та Херсонської областей”, – наголосили у прикордонному відомстві.

Попередня сума оцінки арештованого майна складає близько 44,5 мільйонів гривень. Наразі подальші заходи по кримінальному провадженню тривають.

SHARE