Євромайдан SOS фіксуватиме факти політичних переслідувань в Криму

736

Євромайдан SOS запровадив щомісячний звіт “Крим. Хроніки окупації”.  Він присвячений хронологічному опису політичних переслідувань громадянського суспільства, які були зафіксовані правозахисними організаціями у період березень-травень 2015 року.

Під час проведення презентації звіту одна з його авторок, координатор Євромайдан SOS Олександра Матвійчук наголосила, що поштовхом для підготовки хронік стала ілюзія міжнародного співтовариства, що після першого року анексії в Криму “все більш-менш спокійно, а з іншого – болісні відчуття кримчан, для яких “Крим – це  Україна” є не просто словами, що материкова Україна не звертає на них увагу у зв’язку із війною на Донбасі.

Учасники заходу зауважили, що не дивлячись на трагічні події, що відбуваються на Донбасі, не слід забувати про ті жахи, які відбуваються в Криму. “Незважаючи на те, що в Криму не ведуться військові дії,  там відбувається неоголошена війна із громадянами України. Тому українська держава та міжнародна спільнота повинні докласти зусиль та віднайти ефективні механізми захисту прав кримчан на окупованих територіях,” – вважає координатор Крим SOS Таміла Ташева. 

SHARE