Лариса Ніцой: Після деокупації нам потрібна буде армія вчителів, викладачів та вихователів

2300

«На правах  вчителя заявляю: основне зло окупованих територій – це вчителі. Основні організатори, виконавці всіх лжереферендумів – це вчителі. І кожної секунди, кожної хвилини, ці вчителі втім’яшують в голову дітям на окупованих територіях «как прєкрасєн рускій мір». Саме вони виховали покоління кримчан, які співали «алілуя» Росії і які прийняли Росію. І вони продовжують виховувати й далі наступне покоління таких самих кримчан».

На цьому наголосила педагог, письменниця Лариса Ніцой під час круглого столу, на якому обговорювали питання деокупації Криму та основні блоки питань пов’язані з цим процесом.

Експерт зазначила, що старі кадри потрібно буде обов’язково звільнити, тому, одним з основних питань має стати підготовка та пошук нових кадрів для освітянської сфери.

«От ми повертаємося на ці території і маємо армію безробітних вчителів, бо їх треба усіх звільняти. А ким їх замінити? Так, почнуться крики: це – репресії і так далі, ми ж в Євросоюз йдемо… Але питання потрібно піднімати і вже зараз думати, що робити з вчителями і нехай вони теж знають, що їх чекає. Ті, хто готують прийти на їхнє місце, теж повинні знати, що нам потрібна буде армія вчителів, викладачів, вихователів».

Організатори зазначають, що усі пропозиції, що лунали під час заходу будуть надіслані органам влади як рекомендації до дій. Аналогічні зустрічі відбуватимуться щомісяця.