Блокада Криму. Наслідки для населення: погляд правозахисників (відео)

1680

30 листопада 2015 року відбувся брифінг представників Кримської правозахисної групи на тему «Блокада Криму. Наслідки для населення: погляд правозахисників».

У брифінгу взяли участь: Ольга Скрипник, координатор аналітичного напрямку Кримської правозахисної групи, Віссаріон Асєєв, координатор моніторингового напрямку Кримської правозахисної групи,  Олександр Сєдов, медіакоординатор Кримської правозахисної групи, Сергій Мокренюк, юрист, співкоординатор руху Євромайдан-Крим.

Спікери розповіли про основні гуманітарні проблеми, з якими зіштовхнулися кримчани після початку акції «Громадська блокада Криму» та припинення постачання електроенергії до Криму, оприлюднили матеріали моніторингових візитів представників КПГ, які здійснили поїздки до блокпостів акції та ряду кримських міст, також надали правову оцінку діям співробітників поліції та учасників акції «Громадська блокада Криму».

Ольга Скрипник, координатор аналітичного напрямку Кримської правозахисної групи зокрема, акцентувала свою увагу на тому, щоб українська влада озвучувала свою офіційну позицію: «Більшість органів влади, а також перші особи держави на сьогодні «відмовчуються». Так, щодо електрики, ми бачимо лише окремі заяви Міністра енергетики, окремі заяви Прем’єр-міністра. Однак, офіційної позиції зі сторони Президента та прем’єр-міністра щодо акції блокади так і не прозвучали».

Правозахисники надали свої рекомендації державним органам влади України, серед яких: в найкоротші терміни провести ефективне розслідування усіх фактів порушень діючого законодавства окремими учасниками акції «блокада Криму»; забезпечити безпеку осіб, що переміщаються в Крим і з Криму на підконтрольних Україні територіях; взяти участь у громадському обговоренні ситуації по блокаді Криму за участі громадських організацій, депутатів та експертів з даного питання.

3 COMMENTS

  1. Здравствуйте Сергей Мокренюк лично вы, что сделали для возвращения Крыма или вы ждете стратегии от власти?
    Каким языком можно разговаривать с агрессором как не тем которым он говорит с нами?
    Откуда у вас четкие сведения о блокаде Крыма и ее результатах?

  2. Сергей Мокренюк лично вы, что сделали для возвращения Крыма или вы ждете стратегии от власти?
    Каким языком можно разговаривать с агрессором как не тем которым он говорит с нами?
    Откуда у вас четкие сведения о блокаде Крыма и ее результатах?

Comments are closed.