У суді хочуть бачити документи про відрядження до Нью-Йорка Урядового уповноваженого з питань Криму (відео)

455

В Окружному адміністративному суді Києва відбулося судове засідання за позовом активістів правозахисної групи «20 лютого» до Кабінету міністрів України про зобов’язання призначити службове розслідування щодо колишнього голови Державної служби з питань Криму та міста Севастополя Аслана Омер Киримли.

На судове засідання з’явилися сторона позивача та представник відповідача – посадова особа Міністерства юстиції України, який представляв сторону Кабінету міністрів України.

Суддя заслухав докази обох сторін і поставив питання про залучення на наступне судове засідання третьої сторони по справі, а саме Аслана Омера Киримли особисто. Представники правозахисної групи «20 лютого» проінформували суд про те, що залучити пана Киримли на наступне судове засідання не є можливим, оскільки він перебуває у відрядженні до міста Нью-Йорк.

Суддя зобов’язав представника Кабміну подати відповідні документи про вищезгадане відрядження.

«Суд зобов’язує надати Кабінет міністрів відомості про місцезнаходження цієї посадової особи. Чи він призначений на іншу посаду – Урядового уповноваженого з питань Криму та Севастополя. Якщо призначений, надайте про це відомості і його службову адресу»,  – наголосив суддя Окружного адміністративного суду Києва Олександр Кротюк.

Наступне судове засідання у цій справі відбудеться 2 грудня 2015 року.

Нагадаємо, 3 листопада Окружний адміністративний суд Києва розпочав розгляд справи про бездіяльність Державної служби у справах Криму та уповноваженого у справах АРК Аслана Омера Киримли. 

Читайте, також нашу аналітичну статтю: Киримли, Меджліс — хто відповідатиме за бездіяльність Державної служби з питань Криму?