«Незламні»: Сергій Вікарчук (відео)

1060

Наш нинішній герой народився та виріс у Євпаторії. До окупації Криму працював державним службовцем у міській раді. Сьогодні він – боєць Збройних сил України.

«Коли почалася окупація, я зрозумів, що не можу вплинути на це. Тоді я ще працював в адміністрації. Моє керівництво змушувало мене виконувати роботу окупаційної влади, для мене це було дуже важко. Навіть «референдум» змушували проводити, як відомо, адмінресурс залучають до таких заходів. Я відмовився, за це мене хотіли покарати. Півроку в окупації я ще працював і вже паралельно шукав роботу. Як тільки знайшов, зібрали маленьку сумку, двох донечок маленьких і з дружиною просто поїхали», – пригадує Сергій.

Однак, на цьому він не заспокоївся, і, як з’ясувалося, дуже зрадів, коли отримав повістку з військового комісаріату:

«Як тільки розпочалася війна, відчував, що я не там, де маю бути. Була престижна робота, але на душі було не спокійно. Хотілося більшого. Я відчував, що не роблю досить користі. Кожен день я маявся. І коли прийшов дільничний – я зрадів, і наступного дня з повісткою побіг у військкомат»,  – розповідає боєць Вікарчук.

Нагадуємо, ми продовжуємо проект «Незламні». До участі у ньому запрошуємо усіх, хто пережив гострий період окупації Криму і не боїться про це розказати. Кожен з вас – це окрема унікальна історія, яку ми готові розповісти.

Автор ідеї, журналіст Олена Халімон. Креативний майстер, оператор В’ячеслав Юрченко.