«Незламні». Руслан Нечипорук: «Після референдуму я зрозумів, що це вже не мій Крим» (відео)

990

Руслан Нечипорук — колишній студент Кримського гуманітарного університету, який, як і 17 його ровесників-студентів,  не зміг і не хотів стояти осторонь подій, що назавжди змінили його країну: Революція Гідності і окупація рідного Криму.

Він як міг боровся за своє право жити на українському півострові та в демократичній країні.

Сьогодні Руслан живе і працює вчителем у Києві. Дорога до рідного Криму для нього закрита, адже він там є небажаним  гостем.

«Взагалі страшне слово окупація. Я вперше його почув після того, як повернувся з Майдану в Києві. Ми вирішили з друзями в Ялті влаштувати щось подібне і таким чином сказати, що Ялта також за євроінтеграцію, що ми також вибираємо європейський шлях. Це мало для нас, як для студентів, величезні наслідки. Нас виганяли з університетів, нас переслідували, нам погрожували. Тоді я почав розуміти, що щось відбувається, що Криму вже не такий. Це був не той Крим, де я народився, де я прожив. Це вже не мій Крим», – згадує Руслан.

Нагадуємо, ми продовжуємо проект «Незламні». До участі у ньому запрошуємо усіх, хто пережив гострий період окупації Криму і не боїться про це розказати. Кожен з вас – це окрема унікальна історія, яку ми готові розповісти.

Над проектом працювали журналіст Людмила Щекун, креативний майстер, оператор В’ячеслав Юрченко.

Переглянути всі програми «Незламні» можна за посиланням: http://voicecrimea.com.ua/category/main/video/tv/nezlamni

SHARE