«НЕЗЛАМНІ»: Ольга Скрипник (відео)

768

Для Ольги Скрипник спротив проти окупації півострову, з огляду на подальші події, фактично, розпочався з 28 листопада 2013 року. Саме в цей день жителі Ялти вийшли висловити своє ставлення щодо відмови вищого керівництва держави рухатися у напрямку Євроінтеграції.

Кримчанка згадує як сприйняла окупацію, як російська агресія змінила її життя: позбавила домівки, роботи, зруйнувала родинні зв`язки.

Вона мріє повернутися до вільного українського Криму, де зможе як правозахисник допомагати кримчанам повертатися до мирного та вільного життя.

«Я розумію, що як тепер Крим потребує особливої уваги, з точки зору захисту людей, так і після відновлення справедливості, коли туди повернеться Україна – це буде необхідно. Тому моє повернення в Крим буде пов`язано з продовженням моєї діяльності (правозахисника – ред.) – це контроль та моніторинг з точки зору людей, щоб люди не переслідувалися, а якщо якісь обмеження і були задіяні, то вони повинні бути обгрунтовані. Ми повинні будемо сприяти тому, аби люди якнайшвидше повернулись до мирного життя. Адже для мене, як тоді так і зараз, є лише одна цінність – це людське життя і гідність».

 

Нагадуємо, ми продовжуємо проект «Незламні». До участі у ньому запрошуємо усіх, хто пережив гострий період окупації Криму і не боїться про це розказати. Кожен з вас – це окрема унікальна історія, яку ми готові розповісти.

Автор ідеї, журналіст Людмила Щекун. Креативний майстер, оператор В’ячеслав Юрченко.

 

SHARE