«Незламні»: Ганна Андрієвська

784

Ганна Андрієвська – кримська журналістка, яка народилась і все своє життя (до окупації) прожила на півострові. Людина, як і більшість її колег, не зламалась, не пішла на співпрацю з окупаційною владою, тому змушена була покинути рідну домівку. Живучі та працюючи в Києві продовжує висвітлювати кримську тематику.

«Для мене окупація почалось з того моменту, коли ми з рідними та друзями почали говорити різними мовами (ред. На одні й ті ж речі мали різний погляд) – ми не розуміли одне одного. Одна справа, коли окупація починається з повідомлення, що захопленні адміністративні будівля Криму, або ти чуєш якісь політичні заяви. Зовсім інша справа, коли це стосується конкретно тебе, коли ти розумієш, що ти не можеш спілкуватися з людьми, які тебе оточують. Бо вони називають тебе бандерівкою, укропкою, оскільки ти не поділяєш їх точку зору. Коли окупація заходить до тебе в хату – це вже катастрофа», – поділилась Ганна своїми спогадами.

 
Нагадуємо, ми продовжуємо проект «Незламні». До участі у ньому запрошуємо усіх, хто пережив гострий період окупації Криму і не боїться про це розказати. Кожен з вас – це окрема унікальна історія, яку ми готові розповісти.
Автор ідеї, журналіст Олена Халімон.
Креативний майстер, оператор В’ячеслав Юрченко.

SHARE