Ветерани домоглися виділення землі під мусульманське кладовище

89

Ветеран українсько-російської війни Джамал (позивний «Джимі») з власної ініціативи при підтримці мусульманської громади та співпрацюючи з місцевими органами влади м. Дрогобича вирішили одне з болючих проблемних питань для мусульманської громади регіону – місцева влада затвердила рішення про виділення землі для мусульманського кладовища. Про це йдеться у дописі розміщеному на сторінці Фейсбук ВПО кримськотатарських учасників бойових дій «Qırım Ğazi».

«Мусульманська громада міста, представлена місцевим населенням та вимушеними переселенцями з Криму, не мала свого місця для поховань. Мусульмани вирішували питання поховань за рахунок кладовищ у сусідніх областях. Враховуючи нагальну потребу місцевої громади мусульман і у відповідь на активну позицію наших побратимів, місцева влада затвердила рішення виділення землі для мусульманського кладовища», – зазначається у повідомленні.

У ветеранській спільноті зазначають, що проблема з відсутністю кладовищ для мусульман існує і в інших регіонах України, але найбільш болючіша вона для Києва, адже тут сконцентрована більша частина мусульманського населення.

«Звернення до керівництва КМДА та області не дає результатів. Нажаль для мусульманського кладовища, на відміну від житлових комплексів та офісів, торгівельних та розважальних центрів, землі на даний момент не знайдено. Незважаючи на ці перепони, ми рухаємось вперед та продовжуємо діяльність щодо вирішення питання виділення ділянки для мусульманського кладовища у столиці», – констатують у ветеранській спільноті.

Ксенія ВІЛІНСЬКА

SHARE