У Криму продовжується згортання свободи слова: журналісти один за одним покидають півострів

478

Правозахисники рекомендують українській владі серйозно поставитися до згортання свободи слова в окупованому Криму. Адже відсутність чіткої позиції держави у цьому питанні призвела до того, що півострів полишають останні журналісти, які залишились вірними своїй професії. За словами журналістів, які ще залишаються працювати на окупованій території, тиск спецслужб та «влади» на них посилюється, що змушує або виїжджати з Криму, або ж залишатися там, але не в професії. Про це йдеться у сюжеті служби новин «Волна» телерадіокомпанії «Чорноморка».
«Відкриваються карні справи, проводяться незаконні затримання, тому не всі люди це витримують. Ніхто не був готовий працювати в таких умовах, оскільки це тяжко психологічно. У таких умовах журналістам тяжко знайти мотивацію залишатися в професії», – констатує кримський журналіст, яка була змушена виїхати на материк, Ірина Седова.
За словами одного з кримських журналістів, якій наразі працює на півострові, зараз розпочалася друга хвиля виїзду журналістів з Криму. При чому покидають півострів ті, які планували працювати в окупованому Криму, висвітлювати події, що там відбуваються.

SHARE