Все, що нами пережито, до пори і часу, зберігається у нашій пам’яті. Всі важливі події та емоції «цементуються» у підсвідомості та за потреби, ми можемо «дістати» все це на поверхню, щоб комусь розповісти чи коли нахлинули спогади.

Та є події, про які мало відомо, очевидці не надто хочуть пригадувати – бо комусь болить, хтось має страх, а третій –  не має часу, щоб пригадати деталі.

Друзі – кримчани, ми вже повідомляли на сторінках інформаційної агенції “Голос Криму”, що триває збір свідчень та підготовка до друку книги про виникнення та діяльність унікального для сучасної історії Криму та України громадського руху «Євромайдан-Крим», що об`єднав під прапорами України та Євросоюзу у 2013-2014 роках кримчан, які прагнули європейського розвитку для власної держави. Наприкінці лютого 2014 року цей рух спрямував свої зусилля на акції протесту українців проти окупації Криму Російською Федерацією.

Якщо ви були учасником подій Євромайдану–Крим, нам важливі ваші свідчення – хто був поруч з вами і хто був вашим опонентом. Якщо ви допомагали інформаційно, продуктами, брали участь у заходах, придбали генератор, вночі зривали листівки, що були розклеєні проти активістів руху ми чекаємо на ваші історії.

Міфи та пропаганда надзвичайно міцно вкоріняються в пам’яті людей. Російська пропаганда й нині розповідає, що не було спротиву російським військовим, що всі кримчани з радістю «зустрічали росію», що у них була шалена підтримка. Але ми знаємо, що це не правда. І щоб це довести, нам потрібні ваші свідчення та матеріали (відео, листівки, фото).

Погоджуєтеся, що треба розповісти всю правду про ті події, зафіксувати всі матеріали в одній книзі? Що для цього потрібно? Для початку заповніть опитувальник: https://forms.gle/ez8xmRxXSEDmV3Xh9

Далі – з вами сконтактують представники робочої групи.

Принагідно нагадуємо, що до робочої групи увійшли, зокрема, Сергій Мокренюк, Олена Халімон, Андрій Щекун, Людмила Боженко, Анна Андрієвська, Євген Букет, Андрій Іванець.

Чекаємо ваших історій! 

Також інформуємо, що 37 добрих людей :), вже пожертвували на цю справу свої кошти, загальна зібрана сума на жовтень складає 13 870  гривень.

Якщо і у вас є бажання долучитися, будемо вдячні: Приват 5167 9855 6003 5966,  Монобанк 5375 4141 0322 0207.

Ольга ГЕРАСИМЧУК

Фото з Офіційної сторінки руху Євромайдан-Крим

SHARE