Українське радіо відновило мовлення на Крим

55

З 1 лютого 2021 року Національна суспільна телерадіокомпанія України відновила мовлення «Українського радіо» в середньохвильовому діапазоні на частоті 549 КГц. Відтепер Українське радіо може транслювати більше українського контенту і для Криму. Про це йдеться у дописі Державного комітету телебачення та радіомовлення України у Фейсбук.

«Середньохвильовий передавач «Українського радіо» у селі Луч Миколаївської області потужністю 500 кВт, покриває більшу частину території України (вдень — 60% території включно з окупованими територіями, з вечора до ранку — вся територія України)», – йдеться у повідомлені.

Член правління НСТУ, відповідальний за платформу радіо, Дмитро Хоркін пояснив, що це стало можливим завдяки тому, що у 2021 році Суспільне отримала повне фінансування. Адже експлуатація передавача у Лучі обходиться компанії у понад 16 мільйонів гривень на рік.

«Особливо важливо, що відтепер ми зможемо транслювати більше українського контенту для Криму. Дякую, зокрема, Миколі Чернотицькому за допомогу в реалізації цього завдання», — зазначив він, передає «Суспільне. Детектор медіа».

Олександра НЕЗВАНА

SHARE