У Києві презентують результати реалізації проєкту «Голос Криму. Культура спадщина для нас з тобою і не тільки!»

50

 

20 жовтня 2020 року в приміщенні «УКРІНФОРМ» з 11.00 по 12.00 відбудеться презентація результатів реалізації проєкту «Голос Криму. Культура спадщина для нас з тобою і не тільки», що реалізується  громадською організацією «Кримський центр ділового та культурного співробітництва «Український дім» за підтримки Українського культурного фонду з 1 червня по 30 жовтня 2020 року.

Стратегічним завданням проєкту «Голос Криму. Культурна спадщина для нас з тобою, — і не тільки!» передбачалося створення і функціонування нового сучасного сайту “Голос Криму. Культура”, що було зроблено командою проєкта.

Метою проекту є промоція збереження культурної спадщини Криму, що зазнає руйнування з боку країни-агресора. Практична реалізація проекту “Голос Криму. Культурна спадщина для нас з тобою, – і не тільки!” є продовженням діяльності громадської організації «Кримський центр ділового та культурного співробітництва «Український дім» зі збереження, підтримки культурної спадщини Криму, є фактичним продовженням подальшої реалізації проекту «Пам`ятки Криму: національна спадщина України», що був підтриманий Український культурним фондом у 2019 році. Результатом реалізації проекту передбачається створення та забезпечення функціонування нової онлайн платформи “Голос Криму. Культура” інформаційно-просвітницького напряму на базі вже існуючого ЗМІ: інформаційної агенції “Голос Криму”.

“Проєкт покликаний практичними діями максимально поєднати та надати можливість суспільству бути обізнаним в питаннях культурної спадщини Криму, його минулого та сучасного стану проблематики. Команда проєкту досягнула значних результатів та виконала всі поставлені завдань, створивши комплекс взаємопов’язаних заходів, спрямованих на створення і розповсюдження нового культурного продукту та його просуванням шляхом організації та проведення промоційної кампанії про культурну спадщину, що знаходиться на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь”, – наголосив керівник проєкту Андрій Щекун.

Під час реалізації проекту було написано 100 інформаційно-просвітницьких статей про пам’ятки культурної спадщини, історико-архітектурні об’єкти в Криму, які входять до каталогів ЮНЕСКО та внесені до Державного реєстру нерухомих пам’яток України, які розміщені на сайті Вікіпедії та оновлено існуючі. А також їх розміщено, на онлайн-платформі “Голос Криму. Культура”.

Також була налагоджена  комунікації з істориками, краєзнавцями, науковцями, представниками інституції, що здійснюють свою діяльність, направлену на збереження культурної спадщини, дослідження історичного минулого з метою залучення їх до написання 50 інформаційно-просвітницьких матеріалів для сайту “Голос Криму. Культура”.

Наразі читацька аудиторія сайту  – це щонайменше 100 тисяч відвідувачів, а онлайн платформа “Голос Криму. Культура” у соціальній мережі Фейсбук налічує 5 тисяч підписників.

Інформаційним партнером проєкту є редакція газети «Кримська світлиця» https://www.facebook.com/krymsvitlytsia та інформаційна агенція «Голос Криму» http://voicecrimea.com.ua .

Учасники презентації: Щекун Андрій – керівник проєкту “Голос Криму. Культурна спадщина для нас з тобою, – і не тільки!”, Іванець Андрій – кандидат історичних наук, експерт проєкту, Євген Букет – Товариство редакторів української Вікіпедії, менеджер з промоцій проекту.

Організатор заходу: Громадська організація «Кримський центр ділового і культурного співробітництва «Український Дім».

SHARE