Держкомтелерадіо збирається відновити роботу інформаційно-культурного центру, який працював у Криму

506

У прес-службі Держкомтелерадіо України повідомили, що відновлення діяльності державної організації «Всеукраїнський інформаційно-культурний центр» (ВІКЦ), який до окупації Криму діяв на її території, як юридичної особи планується поза межами Криму.

«Відновлення діяльності центру є одним із пріоритетних завдань Держкомтелерадіо, – зазначає перший заступник Голови Держкомтелерадіо Богдан Червак. – Адже Україна зобов’язалася забезпечувати інформаційні та культурні зв’язки з громадянами України, які проживають на тимчасово окупованій території. І одним із таких інструментів із налагодження цих зв’язків має стати відновлений Всеукраїнський інформаційно-культурний центр

Найближчим часом Держкомтелерадіо визначить особу, яка буде уповноважена здійснити перереєстрацію державної організації за новим місцезнаходженням. Наступними кроками буде затвердження статуту Центру у новій редакції, його реєстрація та вирішення питання фінансування ВІКЦу. Передбачається, що його штат складатиметься з 7-8 осіб, а не з 40, як це було раніше.

На сьогодні є ініціативна група громадських активістів, що складається з вимушених переселенців з Криму, які готові долучитися до цієї роботи, навіть на безоплатній основі. Відновлення ВІКЦ підтримує міжфракційне депутатське об’єднання «Крим» у Верховній Раді.

ДОВІДКОВО: ВІКЦ було утворено в 1996 році на виконання постанови Уряду та зареєстровано в Сімферополі. Основним його завданням було проведення інформаційно-культурної діяльності, спрямованої на зміцнення української держави, забезпечення міжнаціональної злагоди.

SHARE