Сорос буде стимулювати українських переселенців займатися бізнесом

Американський мільярдер і філантроп Джордж Сорос має намір зайнятися стимулюванням українських переселенців займатися бізнесом.

365

Про це він сказав в коментарі “Новому времени”.
“Це будуть інвестиції не заради прибутку. Їх мета – стимулювати (переселенців) відкривати малі і середні підприємства. Ми вивчаємо можливість інвестувати в них, щоб привести їх у бізнес”, – сказав мільярдер.
Крім того Сорос заявив, що досліджує можливість інвестування в Україну і навіть назвав два сектори економіки, які його цікавлять – енергоефективність та сільське господарство.
“Це (енергоефективність – ред.) потребує інвестицій. Але в першу чергу це вимагає реформи “Нафтогазу”. Ціна газу повинна бути приведена у відповідність з ринковою. Субсидована ціна становить лише частку від ринкової. Це області, які будуть цікавити мою команду, коли будуть впроваджені реформи. Але не зараз”, – сказав він.
Сільське господарство цікавить Сороса, оскільки від нього залежно 70% населення країни і оскільки в цій області існує величезний резерв для підвищення продуктивності.
У той же час американський мільярдер назвав “ворожою пропагандою” чутки про його плани викупити частину зовнішнього боргу України.
Сорос провів в Україні останні шість днів і заявив журналістам, що ні в одній іншій країні, в якій працює його фонд, він не гостював так довго. Загалом це вже четвертий візит Сороса в Україну протягом року.

SHARE