СБУ звинувачує  кримчанина Станіслава Краснова у співпраці з росіянами

656

Голову цивільного корпусу «Азов-Крим» Станіслава Краснова та Оксану Шелест було затримано після закладки схрону з пластидом. Про це на сторінці  СБУ у Twitter повідомив Олександр Ткачук, керівник апарату голови СБУ.

Також на сторінці оприлюднена інформація про те, що Станіслав Краснов, «за підтвердженими оперативними даними передав росіянам списки полку “Азов” . Представник СБУ наголошує, що  голова цивільного корпусу «Азов-Крим» перебуває на зв’язку з ФСБ з 2014 року. «На останній зустрічі в Білорусі вони обговорювали питання використання вибухівки», – йдеться у повідомленні. 

В той же самий час Ігор Мосійчук,  народний депутат України, на своїй сторінці у Фейсбук  повідомив, що Станіслав Краснов передав через адвоката  Андрія Мамалигу  заяву щодо обставин свого затримання. «Ця заява буде оприлюднена пізніше, а наразі коротко. “Гонту” (Станіслава Краснова – прим. ред.)  по звірячому катували, спочатку в лісі, а пізніше в будівлі центрального офісу СБУ. Вимагали зізнатися в зберіганні вибухівки і співпраці з ГРУ Російської Федерації», – повідомляє нардеп.

Нагадаємо, що в ніч з 27 на 28 лютого між 1 та 2 годиною ночі СБУ затримала голову цивільного корпусу «Азов-Крим» Станіслава Краснова та Оксану Шелест.

SHARE