Розпочато прийом заявок на Всекримський конкурс «Змагаймось за нове життя!»

513

Міністерство культури України разом з Громадською організацією Педагогічний центр «Академія» (м. Полтава) за сприяння Міністерства освіти і науки України ініціюють відродження та розвиток на Всеукраїнському рівні Всекримського конкурсу учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!», присвяченого творчості Лесі Українки.

Мета конкурсу – популяризація знань з літератури, історії, культури українського народу; виховання у молодого покоління громадян України толерантного і шанобливого ставлення до літературної спадщини українського народу та народів, що проживають на теренах України; підтримка учнівської та студентської молоді, яка цікавиться літературою, історією, культурою, традиціями українського народу і виявила здібності до наукових пошуків, написання публіцистичних, художніх та науково-пошукових робіт, художньої творчості, образотворчого мистецтва.

У Конкурсі можуть брати участь учні 1 – 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів різних форм власності, учні та студенти навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації різних форм власності у тому числі ті, які мають інвалідність, та діти представники закордонних українців, які виявили особисте бажання взяти у ньому участь.

Конкурс проводиться як творче змагання учнівської та студентської молоді за   номінаціями: «декламація», «вокал», «інсценізація», «малюнок», «твір», «науково-пошукова робота», «аудіовізуальний твір». Мова конкурсу –  українська. Декламування – мовами народів Криму (кримськотатарська, грецька, болгарська, вірменська, російська тощо) при наявності заявок.

Заявки на участь та твір надсилаються до 25 лютого 2016 року за адресою проведення регіонального етапу Конкурсу. У місті Києві та Київській області – Національне газетно-журнальне видавництво, вул. Васильківська, 1, м. Київ, 03040.

Заявки по кожній номінації обов’язково дублюються на електронну адресу: [email protected]

Терміни відбіркового етапу та місце проведення: 27 лютого 2016 року, місто Полтава. 

Телефони для довідок: (0532) 611-537, 050-19-00-887, 050-045-25-79.

З Положенням про конкурс та формою заявки на участь можна ознайомитися на сайті  «Культура».

 

SHARE