Скрін зі сторінки інформаційної платформи

Проєкт «Крим – це Україна. Всеукраїнський онлайн-банк архівних, музейних, науково-публіцистичних, просвітницьких та інформаційно-аналітичних матеріалів на підтвердження тісного звязку Криму з материковою Україною» увійшов до збірки історій «Громадянське суспільство та влада – кращі практики співпраці», яка створена спільно з Міністерством культури та інформаційної політики України. Про це на своїй сторіці у Фейсбук повідомив Андрій Богданович, ексзаступник голови Херсонської обласної державної адміністрації, який опікувався цим проєктом.  

Фото з Фейсбук сторінки Андрія Богдановича

«Друзі, радий повідомити, що проєкт «Крим — це Україна», яким я займався в  Херсонській обласній державній адміністрації, так би мовити, у позаробочий час, увійшов до збірки історій «Громадянське суспільство та влада – кращі практики співпраці», яка створена спільно з Міністреством культури та інформаційної політики України. Дякую партнерам по проєкту: голові Державної архівної служби України Анатолію Хромову,  головному редактору газети  “Кримська світлиця” Андрію Щекуну та голові ГО «Євромайдан-Крим» Сергію Мокренюку”, – заначив у дописі Андрій Богданович.

Нагадаємо, 15 червня в Українському кризовому медіа-центрі відбулася презентація інтернет-проекту «Крим – це Україна»: всеукраїнський онлайн-банк архівних, музейних, науково-публіцистичних, просвітницьких та інформаційно-аналітичних матеріалів на підтвердження тісного зв’язку Криму з материковою Україною. Мета проєкту – створити наратив українського Криму.

Більше інформації за посиланням: В Києві презентували інформаційну платформу «Крим – це Україна»

Олександра НЕЗВАНА

SHARE