Прокуратурою автономії розпочато кримінальне провадження проти незаконних дій російських артистів

244

19 березня 2021 року прокуратурою Автономної Республіки Крим та м. Севастополя до Єдиного реєстру досудових розслідувань було внесено відомості про вчинення російськими артистами кримінального порушення, передбаченого ч. 2, ст.. 322-1КК-України. Повідомляє прокуратура автономії на своїй сторінці у Телеграм.

Копія листа-відповіді надана головою ГО “Євромайдан-Крим” С. Мокренюком.

«За процесуального керівництва прокуратури Автономної Республіки Крим та м. Севастополя розпочато кримінальне провадження за фактом незаконного в’їзду\виїзду з\на окупований півострів 23 російських артистів, що прямували до Криму для  виступу на концерті з нагоди відкриття  незаконно побудованого мосту через Керченську протоку. Кримінальне провадження розпочато за зверненням голови ГО «Євромайдан-Крим» Сергія Мокренюка. Протиправні дії зазначених громадян Російської Федерації кваліфіковано за ч. 2 ст. 332-1 КК України, досудове розслідування буде здійснюватися СУ ГУ СБУ в АР Крим», – зазначається у повідомленні.

У витягу з Єдиного реєстру досудових розслідувань зазначається, що «громадяни РФ Д.Харатьян, Валєрія, М.Кім, Алєксандр Маршал, Зара, Діма Білан, Д.Майданов, А.Скляр, О.Кормухіна, Л.Доліна, А.Свірідова, Р.Пашков, О.Газманов, Жасмін, Грігорій Лєпс, Ю.Караулова, А.Буйнов, Пєлагєя, С.П’єха, О.Шаумаров, Ю.Волкова, Майданова, Р.Тагієв в середині травня 2018 року порушили порядок вїзду/виїзду на тимчасово окуповану територію України – півострів Крим, з метою заподіяння шкоди інтересам України, що полягає в участі 15.05.2018 року в урочистостях, присвячених відкриттю незаконно побудованого мосту через Керченську протоку».

Олександра НЕЗВАНА

Також читайте по темі: КРУК вимагає застосувати санкції до російських артистів за незаконне відвідування Криму (список порушників)

SHARE