Прокуратура Криму розпочала досудове розслідування щодо заборони Меджлісу

434

Прокуратурою Автономної Республіки Крим розпочато кримінальне провадження за фактами порушення рівноправності громадян залежно від їх національної належності. Про це йдеться у повідомленні розміщеному на сайті Генеральної прокуратури України.

«Встановлено, що “прокурор Республіки  Крим” Наталя Поклонська подала до так званого Верховного суду Республіки Крим позов про заборону діяльності об’єднання «Меджліс кримськотатарського народу», а 12 квітня винесла протиправне рішення про зупинення його діяльності. У подальшому, розглянувши позов, так звана колегія суддів визнала об’єднання «Меджліс кримськотатарського народу» екстремістською організацією та заборонила його діяльність на території півострова», – констатують у відомстві.

У Генпрокуратурі наполягають, що  такі дії окупаційної влади є незаконними, адже Законом України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України» чітко визначено, що тимчасово окупована територія України є невід’ємною частиною території України, на яку поширюється дія Конституції та законів України.

 

 

 

 

SHARE