Пріоритети діяльності правоохоронних органів Криму

30

За ініціативи прокуратури АР Крим та м. Севастополя відбулася нарада керівників правоохоронних органів автономії. Про це йдеться на сторінці прокуратури у Фейсбук

Під час наради керівник прокурати АР Крим та м. Севастополя Ігор Поночовний наголосив на тому, що робота правоохоронних органів автономії, в першу чергу, повинна зосереджуватись на таких пріоритетних напрямах кримінальної політики в умовах збройного конфлікту на тимчасово окупованій території АР Крим та м. Севастополя, як протидія злочинам проти основ національної безпеки, воєнним злочинам і злочинам проти людяності, порушенням порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України і виїзду з неї.

Він також зауважив, що робота правоохоронних органів не повинна обмежуватися лише вищезазначеними напрямками:  «Водночас, пріоритетними також мають стати виявлення та розкриття кримінальних правопорушень у сфері екології, а також протидія протиправним діям держави-окупанта, спрямованим на розпалювання національної, релігійної ворожнечі та ненависті, приниження національної честі та гідності, мілітаризації та здійснення пропаганди служби в армії країни-окупанта серед дітей».

Під час наради обговорювалися питання контролю за станом досудового розслідування кримінальних правопорушень, зокрема у сфері культурної спадщини, захисту прав і свобод дітей. Також не оминули і тему щодо необхідності тісної взаємодії між правоохоронними органами, комунікації  та співпраці з громадськими  інституціями, міжнародними місіями, діяльність яких направлена на виявлення та документування вчинених на території окупованого півострову воєнних злочинів та злочинів проти людяності.

У повідомлені зазначається, що за результатами наради визначено комплекс заходів, спрямованих на активізацію та подальше вдосконалення діяльності з протидії злочинності та розкриття злочинів, вчинених на тимчасово окупованій території півострова Крим.

 Ксенія ВІЛІНСЬКА

SHARE