У соцмережі запустили фото-акцію солідарності з кримськими політв’язнями

951

Щоб висловити підтримку незаконно ув’язненим у Росії громадянам України Геннадію Афанасьєву, Олегу Сенцову та Олександру Кольченку у соцмережі організували фото-акцію солідарності з ними. Про це повідомила Ольга Афанасьєва, мама політв’язня.

«8 листопада Геннадію виповнитися 25 років – це вже другий його День Народження в неволі. Що можна подарувати людині в такій важкій життєвій ситуації? Можна подарувати надію на порятунок, віру в те, що ці випробування незабаром закінчаться. І любов, любов друзів, близьких і просто небайдужих.

Щоб висловити нашу з вами підтримку Гені, а також Олегу Сенцову і Саші Кольченко, ми запускаємо фото-акцію солідарності з ними: фото з різних міст України та інших країн світу з хештегом #freeafanasiev, #freesentsov, #freekolchenko. Надсилайте свої фото нам або викладайте на своїй особистій сторінці. Так само ви можете писати під фото, привітання Гені з днем ​​народження! Ми обов’язково їх передамо», – написала на своїй сторінці Ольга Афанасьєва.

Нагадаємо, Геннадій Афанасьєв, ключовий свідок звинувачення у справі українських активістів Олега Сенцова і Олександра Кольченко. Він був затриманий співробітниками федеральної служби безпеки в травні 2014 разом з Олегом Сенцовим, Олександром Кольченком та Олексієм Чирнієм. Четверо чоловіків – українці, жителі Криму і були звинувачені в злочинах, пов’язаних з тероризмом, начебто за участь у підпалах офісів двох організацій, які підтримують російську окупацію Криму. Афанасьєва, Сенцова, Кольченка та Чирнія було перевезено до Москви 23 травня 2014, що є порушенням гуманітарного права.

На сьогодні місце утримання під вартою кримчанина Геннадія Афанасьєва, засудженого в Росії за організацію терактів в Криму, невідомо вже більше місяця. За словами матері політв’язня Ольги Афанасьєвої, всі її спроби дізнатися, куди етапували сина, не увінчалися успіхом. Останню звістку про сина отримала більше місяця тому. Стало відомо, що він знаходиться в Республіці Комі.

Фото перших учасників акції солідарності:

5

1

23

4