Полк «Азов» у Києві презентує кримський осередок (уточнено)

1691

19 жовтня 2015 року в готелі Козацький (Київ, вул. Михайлівська, 1/3) о 15.00 відбудеться презентація кримського осередку цивільного корпусу «Азов».

!!! 13.10. Уточнена інформація від представників “Азову”: Оскільки 18 та 19 жовтня можуть відбуватися певні дії на адмінкордоні з Кримом, дата презентації переноситься орієнтовно на 28-29 жовтня цього року.

Про це кореспонденту «Голосу Криму» повідомив Станіслав Краснов, командир батальйону «Крим», голова кримського осередку цивільного корпусу «Азов».

Також запланована прес-конференція, у якій очікується участь народного депутата України, командира полку «Азов» Національної гвардії України Андрія Білецького та голови штабу цивільного осередку полку «Азов»  Романа Зварича.

За словами С. Краснова, основу кримського осередку цивільного корпусу «Азов» складають кримчани,  які воювали на сході України та волонтери.

Нині, приблизно 50 «азовців» перебувають на блокаді кордону з Кримом.

«Зараз бійці «Азову» виконують бойові завдання на кордоні з окупованим Кримом. На даний момент повністю зупинений товарообіг з півостровом також зупинено поставку паливно – мастильних матеріалів. Підрозділи працюють над виявленням місць контрабанди, як на суші так і на воді. Ведеться робота над збором інформації про сепаратистів та місця незаконного вирощування та продажу наркотичних речовин», – повідомляє командир четвертої сотні Хорст на сторінці полку у соцмережі.

азов

азов 2

азов 3