Предстоятель української церкви передав парафіянам Кримської єпархії молитовне благословення

312

Сьогодні в резиденції Предстоятеля Православної Церкви України (ПЦУ) відбулася робоча зустріч Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Епіфанія з керуючим Кримської єпархії ПЦУ митрополитом Сімферопольським і Кримським Климентом.

Перед початком зустрічі Предстоятель ПЦУ нагородив відзнакою 20 років відновлення Михайлівського Золотоверхого Собору митрополита Климента.

Під час зустрічі керуючий Кримської єпархії розповів Предстоятелю української церкви про стан Кримської єпархії за період з серпня 2020 по серпень 2021 р. Митрополит Київський і всієї України Епіфаній висловив занепокоєння щодо останніх подій, які відбуваються навколо чоловічого монастиря святого великомученика Димитрія Солунського в селі Балки Білогірського району.

Блаженніший владика передав настоятелю, насельникам монастиря і парафіянам слова підтримки і молитовне благословення. По завершенню зустрічі митрополит Київський і всієї України подарував керуючому Кримської єпархії Архієрейський чиновник з дарчим написом і Панагію.

Митрополит Климент від імені духовенства Кримської єпархії висловив подяку Блаженнішому митрополиту Київському і всієї України Епіфанія за теплий прийом і духовну підтримку.

Ірина БЄЛОВА

SHARE