Правозахисники оприлюднили доповідь про ситуацію з правами дітей в Криму

226

Кримська правозахисна група підготувала додаткову доповідь про ситуацію з правами дітей в Автономній Республіці Крим та м. Севастополь у контексті окупації півострова Російською Федерацією. Про це йдеться на офіційній сторінці організації.

Як зазначається у вступній частині доповіді матеріали для неї збиралися дистанційно шляхом аналізу даних з відкритих джерел. «У доповіді  відтворено головні тенденції та порушення Конвенції про права дитини, зафіксовані Кримською правозахисною групою за період окупації Криму (починаючи з 2014 р). Крім того, інформацію щодо проведених заходів серед дітей підтвердили місцеві монітори Кримської правозахисної групи», – йдеться у матеріалі.

Також у доповіді зазначається, що зібрану інформацію було передано до Міжнародного кримінального суду у вересні 2020 року в рамках повідомлення «Відповідальність посадових осіб Російської Федерації за примус населення Криму до служби в російських збройних силах (у контексті державної політики пропаганди військової служби серед дітей)», підготовленого Кримської правозахисною групою та прокуратурою Автономної Республіки Крим та м. Севастополь (Україна, Київ).

З матеріалом можна ознайомитися за посиланням: Доповідь

SHARE