Політв’язня Пархоменка доставили у виправну колонію «Білий ведмідь»

109

Українського політв’язня Леоніда Пархоменка, обвинуваченого Російською Федерацією у державній зраді, доставили у виправну колонію суворого режиму №8 «Білий ведмідь» в м. Лабитнангі. Повідомляє Регіональний центр прав людини (РЦПЛ) на своїй сторінці у Фейсбук.

Як зазначають в правозахисній організації про долю політв’язня нічого не було відомо з 19 лютого 2021 року, адже саме тоді Леоніда Пархоменка вивезли з Виправної колонії № 1 Ставропольського краю, де він відбував покарання.

Експерти РЦПЛ припускають, «що метою переміщення є переведення до більш віддаленої колонії, на значній відстані від рідного Севастополя та родичів ув’язненого, у кліматичну зону з більш суворим кліматом».

Нагадаємо, Леоніда Пархоменко, колишнього військовослужбовця штабу Чорноморського флоту капітана 2 рангу запасу, було затримано ФСБ Російської Федерації в м. Севастополь 22 листопада 2016 року.

Його звинуватили у тому, що він нібито  збирав та передавав до Головного управління розвідки Міністерства оборони України відомості про діяльність Чорноморського флоту РФ.

Леоніда Пархоменка було засуджено до 14 років ув’язнення за обвинуваченням у державній зраді.

Олександра НЕЗВАНА

SHARE