Переміщені кримські медіа отримають грантову підтримку

87

Три кримські засоби масової інформаці, що після окупації перемістилися на підконтрольну українському Уряду територію, отримають грантову підтримку. Про це на офіційному сайті повідомив Центр прав людини ZMINA, який і проводив конкурс.

“Мета проєкту – збільшити кількість і якість точної та об’єктивної інформації про ситуацію і процеси в окупованому Криму, а також життя кримчан на півострові й на материковій Україні”, – йдеться у повідомленні.

Також у дописі повідомляється, що на конкурс було подано вісім заявок від семи кримських ЗМІ. Переможцями конкурсу стали:

  • Інтернет-видання “Чорноморські новини” з проєктом “Інформування аудиторії в Україні та за кордоном про ситуацію зі свободою судноплавства в Азово-Чорноморському регіоні та соціально-економічну ситуацію в окупованому Криму”. В межах проєкту планується створення і просування контенту щодо загроз від дій РФ в Азовському та Чорному морях.
  • Чорноморська телерадіокомпанія з проєктом “Крим. Перша кров”, який передбачає створення документального фільму з історіями реальних людей на початку окупації Криму.
  • Центр журналістських розслідувань із проєктом “Журналістські розслідування порушень санкційного режиму у Криму та сприяння перезавантаженню санкційної політики України”, який охоплює моніторинг та аналіз впливу санкцій ЄС, США й України на сектори економіки окупованого Криму у 2021 році, проведення тематичних журналістських розслідувань та випуск телепрограм, проведення публічних заходів.

Ксенія ВІЛІНСЬКА

SHARE