Оголошено тендер для телерадіокомпаній, що мовлять на Крим

50

22 квітня  Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій оголосило перший тендер для мовників, що здійснюють мовлення на Кримський півострів. Про це йдеться у повідомленні оприлюдненому на сайті міністерства.

Віцепрем‘єр-міністр – Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков, коментуючи подію, наголосив, що підтримка локальних мовників є важливим елементом в інформаційній війні з Росією та висловив надію, що при перегляді бюджету Верховна Рада підтримає збільшення фінансування телерадіокомпаній, які мовлять на окуповані території.

«Наразі для підтримки мовлення і на Кримський півострів, і на окуповані території Донеччини та Луганщини було передбачено 50 млн. грн., які міністерство спрямує на підтримку мовників виключно через процедуру публічних закупівель. Всі розуміють, що цього не достатньо. Тому я вже неодноразово звертався до народних депутатів під час найближчого коригування бюджету на 2021 рік збільшити підтримку мовників на вразливі території до 100 млн. грн. Це дозволить не втратити тих, хто вже на межі», – констатував Віцепрем‘єр.

У відомстві зазначають, що оголошення про початок процедури опубліковано на платформі «Прозоро» відповідно до чинного законодавства. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій – 8 травня 2021 року. Старт тендерного аукціону – 11 травня 2021 року. Оголошена вартість – 4 млн грн (ця вартість може бути зменшена в ході торгів).

Мета тендеру – задоволення культурних, інформаційних потреб населення, що проживає на ТОТ, а також прилеглих до них територіях, поширення в Україні суспільно важливої інформації з питань, що належать до компетенції Мінреінтеграції.

Цільова аудиторія – мешканці тимчасово окупованих територій АР Крим і м. Севастополя та прилеглі регіони.

Ксенія ВІЛІНСЬКА

SHARE