У Криму щоденно ховають військослужбовців РФ

1793

За наявною інформацією, у 126-й окремій бригаді берегової оборони (село Перевальне Сімферопольського району) та 127-й окремій розвідувальній бригаді (місто Севастополь) втрати складають понад 50 відсотків особового складу. Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ в оперативній інформації станом на 14.04.2022 щодо російського вторгнення в Україну.

Нещодавно у Криму, 5 квітня, поховали ще одного військовослужбовця Олексія Гусєва, уродженця села Фрунзе. Служив за контрактом у Перевальному. Про це інформує Кримська правозахисна група, що збирає дані про військових із Криму, які загинули у війні та потрапили в полон.

Полонені https://bit.ly/3KJueCk

Загиблі https://bit.ly/3MOIITb

Раніше повідомлялося, що в тимчасово окупованій Автономній Республіці Крим, у розташуванні 126-ї окремої бригади берегової оборони, відбулась прощальна церемонія одночасно із близько 100 загиблими особами зі складу частини. Також подібні заходи нещодавно відбулись і в матроському клубі міста Севастополя, де прощались із загиблими у війні проти України морськими піхотинцями Чорноморського флоту. За оперативною інформацією Генерального штабу ЗСУ станом на 24.03.2022

Олекса БЕСКИД

SHARE