Очільника Російської православної церкви – під церковний трибунал!

174
Агресивна війна Росії проти України далеко не перша за останні сто двадцять років, а ще тоталітарний режим з центром у Москві у ХХ столітті скоїв злочин геноциду проти українського народу, піком якого був Голодомор 1932-1933 рр. Відсутність засудження масових злочинів минулого століття проти українців та покарання їх організаторів і виконавців створили умови для новітньої агресії та геноциду.

Провідний науковий співробітник Інституту дослідження Голодомору НМГГ, кандидат історичних наук, представник Крайової Ради Українців Криму Андрій ІВАНЕЦЬ вважає, що за звільненням територій України від російських окупантів має бути міжнародний суд над російськими злочинцями, у тому числі тими, хто виправдовує та обгрунтовує ідеологічно злочинну антиукраїнську політику, війну, найстрашніші міжнародні злочини проти українців. Про це він розгорнуто написав в статті “ЦЕРКОВНОГО ТРИБУНАЛУ ДЛЯ ОЧІЛЬНИКА МОСПАТРІАРХАТУ ВЖЕ ЗАМАЛО”, що була опублікована на сайті “Голос Криму. Культура”.

“Мають понести відповідальність і так звані “інформаційні війська”, особливу роль серед яких грає очільник Російської православної церкви. Його дії суперечать не лише євангельському вченню, а й міжнародному праву. Якщо Україна і світ залишать без покарання злочини росіян, то зуби дракона з часом проростуть новою агресією Росії. Одним із запобіжників цього і має стати міжнародний трибунал”, – зазначив кандидат історичних наук, представник Крайової Ради Українців Криму Андрій ІВАНЕЦЬ

 Детальніше про актуальну проблематику читайте в статті “ЦЕРКОВНОГО ТРИБУНАЛУ ДЛЯ ОЧІЛЬНИКА МОСПАТРІАРХАТУ ВЖЕ ЗАМАЛО”.

Олекса БЕСКИД

SHARE