В Києві презентують поштові марки на кримську тематику

524

 

21 березня о 12:00 в  фойє Головпоштамту (м. Київ, вул. Хрещатик, 22) відбудеться презентації марок та блоку громадської організації «Пошта Майдану» «Крим – це Україна», присвяченого роковинам анексії Криму.

Організатори презентації – громадська організація «Пошта Майдану», громадська спілка «Координаційна рада громадських організацій вимушених переселенців з Криму» та громадська організація «Таврійська гуманітарна платформа».

Над блоком працювала молода художниця з Харкова Римма Рибка, на марках вона відтворила  знакові місця Криму та осіб, які пов’язані з півостровом.

«Ми хотіли б нагадати всьому українському суспільству про те, що частина суверенної території України окупована іноземною державою, що рік тому в Криму відбулися трагічні події, які стали прологом для кривавої драми на Сході. Наше завдання, як представників громадянського суспільства, зробити свій внесок у спільну справу з відновлення територіальної цілісності країни», – сказав керівник ГО «Пошта Майдану» Юрій Регліс. Він розповів, що «Пошта Майдану» працювала над ідеєю випуску кримських марок ще з минулого року і тепер, завдяки співпраці з харківською художницею, її вдалося реалізувати.
Також у рамках презентації планується проведення перфомансу – масштабного малюнку на асфальті, до якого можуть долучитися усі бажаючі.

SHARE