На російські літаки наклали арешт

77

За процесуального керівництва прокуратури автономії, судом накладено арешт на 12 літаків російського авіаперевізника, які використовувались для перевезення пасажирів з/до закритого Україною пункту пропуску «Сімферополь-авіа», що знаходиться на тимчасово окупованій території АР Крим. Про це повідомляє прокуратура АР Крим та м. Севастополя на своїй сторінці у Фейсбук.

«У ході розслідування ГУ СБУ в Автономній Республіці Крим кримінального провадження за ч. 2 ст.332 1, ст. 334 та ч.1 ст.111 КК України встановлено, що однією з російських авіакомпаній, з 2019 року незаконно використовувались 12 пасажирських літаків марок «Boeing» та «Airbus» для здійснення переправлення осіб через державний кордон України в порушення норм міжнародного та українського законодавства», – зазначається у дописі та вкотре наголошується, що здійснення перельотів іноземними авіакомпаніями на ТОТ АР Крим розглядається Україною як порушення норм міжнародного права, так і порушення законодавства України, що тягне за собою кримінальну відповідальність авіаперевізників, операторів та капітанів повітряних суден.

Варто зазначити, що  у рамках зазначеного провадження вже було накладено арешти на 199 повітряних суден.  Також прокуратура автономії звернулася до Українського бюро Інтерполу для внесення 109 раніше арештованих літаків-порушників до бази міжнародного розшуку.

Ксенія ВІЛІНСЬКА

Фото з відкритих джерел

SHARE