Народний депутат: З Херсонщини на Крим вивозиться пісок і вирубується ліс, що йде на укріплення воєнних баз Росії

4541

Після анексії Криму Росією почалася неконтрольована і масова вирубка лісу та видобування піску на території Херсонщини. Великими партіями ці дерева та пісок вивозиться у напрямку півострову.

Про це в коментарі журналісту «Голосу Криму» повідомив народний депутат України, член міжфракційного депутатського об’єднання «Крим» Сергій Хлань.

«В нас навіть є фото, коли замість дерев – пустеля. До цього все робилося так, що в очі не кидалося. Вже після анексії Криму вирубка почала набирати промислових масштабів і фактично ліс перетворювався в пустелю. А щодо піску, то замість рівнин тепер стали кар’єри. Збільшилися темпи вирубки та видобування. І все це відправляється на Крим, на укріплення воєнних баз агресора – Російської федерації», – підкреслив народний обранець.

Сергій Хлань переконаний, що такі неконтрольовані дії призвели до екологічної катастрофи. Він з колегами – депутатами вже подав звернення до Генпрокурора України щодо бездіяльності місцевого прокурора. Також зініціювали створення у Верховній раді Тимчасової слідчої комісії, що розслідуватиме це резонансне питання.

«Завдяки громадськості, бо саме вона блокувала вивезення лісу, вдалося призупинити незаконну вирубку дерев та видобутку піску. Скільки було вивезено не можемо сказати, оскільки це відбувається нелегально, тому не обліковується. Єдиний доказ, що у нас є – це  фото, як було і як стало. Я переконаний, що пісок йде на укріплення воєнних баз Російської федерації.  Звідки мені це відомо? Це інформація з прикордонних районів. Та й у звичайному житті Криму ніколи не було потрібно стільки піску та лісу», – підкреслив член міжфракційного депутатського об’єднання «Крим» Сергій Хлань.

1 COMMENT

Comments are closed.