За жертовну архіпастирську працю в умовах утисків та гонінь митрополит Сімферопольський та Кримський Православної Церкви України Климент отримав відзнаку «Обличчя року» – 2020. Про це йдеться на сторінці видання «Культура і життя» у Фейсбук.

Фото “КіЖ”

Також лауреатами цієї відзнаки стали: письменник Роман Коваль – за щоденну кропітку працю із утвердження української України та вшанування пам’яті борців за її незалежність; доктор історичних наук Ігор Гирич – за багатолітні дослідження історії України, зокрема, фундаментальні студії з грушевськознавства, липинськознавства та києвознавства.

Довідково: від 2014 року редакція газети «Культура і життя» (з 2019 року засновником є ТОВ «Видавничий дім «Українська культура») щорічно визначає лауреатів відзнаки «Обличчя року». Її лауреатами стають люди, які потрапили на перші шпальти нашої газети і є не лише обличчями з обкладинок «КіЖ», а й уособлюють нову Україну, що народилася у вогні Революції Гідності і загартовується на фронтах гібридної російсько-української війни.

Нагадаємо, 9 серпня 2020 року після Божественної літургії та молебню Митрополит Київський і всієї України Епіфаній оголосив про возведення архієпископа Климента в сан митрополита: «Беручи до уваги довголітнє віддане служіння Помісній Українській Православній Церкві, жертовну архіпастирську працю в умовах утисків та гонінь, з нагоди 20-ліття архієрейської хіротонії та перебування на Кримській кафедрі – архієпископ Сімферопольський і Кримський Климент возводиться в сан митрополита».

Детальніше за посиланням: Аксіос! – Достойний! Кримський архієпископ  отримав сан митрополита

Ксенія ВІЛІНСЬКА

SHARE