Ветерани-кримчани під час нагородження в ППУ в АРК. Фото надане Сергієм Вікарчуком

06 вересня Голова Ради Ветеранів Криму при Крайовій Раді Українців Криму, Представник Криму в Раді Ветеранів при Міністерстві у справах ветеранів України Сергій Вікарчук разом з ветеранами російсько-української війни та військослужбовцями Збройних Сил України зустрілися з Постійним Представником Президента України в Автономній Республіці Крим Антоном Кориневичем.

Антон Кориневич під час зустрічі з ветеранами-кримчанами в офісі ППУ в АРК. Фото: Офіс ППУ в АРК

Під час зустрічі Антон Кориневич вручив грамоти та подяки Представництва Президента України в Автономній Республіці Крим 17 кримчанам, котрі захищали суверенітет і територіальну цілісність України на Донбасі та є військовослужбовцями Збройних Сил України. «За особистий внесок у справу захисту територіальної цілісності та суверенітету України, плідну роботу щодо захисту прав мешканців та внутрішньо переміщених осіб із тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя», – зазначено в нагороджених документах.

З відповідним поданням про нагородження воїнів-кримчан до Представництва звернувся Голова Ради Ветеранів Криму при Крайовій Раді Українців Криму Сергій Вікарчук, котрий зазначив: «Важливо дбати про кожного кримчанина, що захищав власну Батьківщину на сході країни. Важливо комунікувати з нами, спілкуватися та бути почутими вже сьогодні».

«Дякуємо нашим захисникам за відстоювання територіальної цілісності та суверенітету України, а Раді ветеранів Криму за ініціативу та підтримку», – зазначається на офіційній сторінці у фейсбук Представництва Президента в АР Крим.

У Крайовій Раді Українців Криму подякували команді Представництва Президента в Автономній Республіці Крим за нагородження та увагу до ветеранів з Криму.

Олекса БЕСКИД

По темі:

При КРУК створено Раду ветеранів Криму

У Києві відзнаки отримали кримські воїни

SHARE